Kontakt



EuropNet Sp. z o.o. Sp. K.
Irysowa 9
55-040 Bielany Wrocławskie

e-mail: biuro@europnet.pl
 



Reprezentant: Piotr Kreyczi
Tel. +48 71-73 36 505
Fax. +48 71-73 36 028
Tel.kom.+48 695110000
e-mail:p.kreyczi@europnet.de



Kierownik serwisu: Janusz Muszyński
Tel. +48 77-54 32 221
Tel.kom. +48 691 988 880
e-mail: j.muszynski@europnet.pl

Iwona Kawiak
 

Specjalista ds. sprzedaży: inż. Iwona Kawiak
Tel. +48 77-54 32 221
e-mail: i.kawiak@europnet.pl

 

Dział Sprzedaży: Piotr Szewczyk
Tel. +48 71-7351768
e-mail: p.szewczyk@europnet.pl

 

Dział Sprzedaży: Wiktor Mucha
Tel. +48 71-7351768
e-mail: handlowy@europnet.pl

 

Import / Export:

Asistance Plant Manager: Kathrin Chmielus Colina
Tel. +49 241 609 552 50
e-mail: k.chmielus@europnet.de

Area Sales Manager: John Major
Tel. +49 241 609 552 50
e-mail: j.major@europnet.de

 

Dział Serwisu:

Technik Serwisu: inż. Damian Szewczyk
Tel. +48 71-7351768
e-mail: d.szewczyk@europnet.pl

Serwisant: Sławomir Ratajski
Tel. +48 77-54 32 221
e-mail: biuro@europnet.pl

Serwisant: Rafał Orzechowski
Tel. +48 77-54 32 221
e-mail: biuro@europnet.pl

Serwisant: Piotr Lis
Tel. +48 77-54 32 221
e-mail: biuro@europnet.pl

 

______________________________________
EuropNet Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Brzegu
Kruszyna 61, 49-300 Brzeg
NIP: 747-189-38-05 REGON: 161558898

 

 

EuropNet blog